WSZYSTKIE OBRAZY, KTÓRYCH NIE MALUJĘ NA ZAMÓWIENIE, SĄ NA SPRZEDAŻ

piątek, 9 stycznia 2015

Ptaszyna Zimowa - finał kolorystyczny

Więc... trochę przemalowałam Ptaszka Zimowego - dodając czrwień jarzębinową.
Zanim to zrobiłam, myślałam o wprowadzeniu większej ilości kontrastowej barwy, ale uważam, że tak, jak jest - wygląda doskonale.


Więc czerwień - cynobrowa - występuje tylko w dzióbku Pani Ptaszkowej i owocach jarzębinoberberysu.A kiedy wysłałam te zdjęcia do Szanownego Zleceniodawcy, ten napisał mi takiego maila  (na czym zakończę dzisiejszy krótki wpis) :

"Jestem tak zadowolony, że chyba zacznę szukać następnego pretekstu do jakiegoś zamówienia. Przyznam się, że nawet nie wiedziałem, że ludzie tak cieszą się z obrazów. Jednak chęć posiadania czegoś niepowtarzalnego, czego nie ma nikt inny, to potężny bodziec."

No i jak tu nie być zadowolonym?
Jestem! Bardzo!

6 komentarzy:

 1. Niesamowita jest Pani Ptaszkowa :-) Budzi wszystkie moje miłe zimowe skojarzenia. Tymczasem konik u oprawcy-ramiarza i z niecierpliwością czekamy. Mieliśmy duże rozterki, w co go "ubrać". Prawie wygrał już pomysł na bardzo prostą srebrną jakby szczotkowaną "nieinwazyjną wizualnie" ramkę. Ostatecznie padło jednak na grubszą, też trochę srebrna, ale ze spękaniami i przecieraną na coś a'la pomarańcz. Z jednej strony najlepsze wydawało nam się coś nierzucającego się w oczy i bardzo "w tle", a z drugiej ta faktura przywodząca na myśl spękaną ziemię i kolorystyczne nawiązanie pomarańczem... Wyszliśmy z przekonaniem, że chyba dobry wybór, ale zaraz padło: "tylko czy Justynie się spodoba". Właśnie, to jest wielka niewiadoma :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wspaniale! Jestem całkiem spokojna - bo skoro wasza wrażliwość kazała wybrać
   Konika, to i ramy będą trafione.
   Dziękuję za uwagi nt Ptaszka! Bardzo się cieszę.

   Usuń
 2. Cudny jest, nieprzekombinowany i taki "w sam raz"! Zazdroszczę właścicielowi...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Gryxiu! To właścicielka - prezent dla Wybranki Serca

   Usuń
 3. Dziwny ptaszek, narobił takich czerwonych bobków

  OdpowiedzUsuń
 4. Ptaszek budzi we mnie niepohamowane uczucie dygotania z zimna - nawet w ciepłym ubranku ;P

  OdpowiedzUsuń